jún 18, 2019
1 Views
0 0

El: mégis hazai pályán kezdi a párharcot a Mol Fehérvár

Written by

A Mol Fehérvár FC az UEFA tájékoztatása után bejelentette, hogy hazai pályán játssza az FK Zeta elleni Európa-liga-párharc első mérkőzését.

Hirdetés

A szintén montenegrói Buducsnoszt Podgorica is ugyanazon a napon lép pályára hazai pályán, az európai szövetség ezért változtatta meg a fehérváriak első mérkőzésének helyszínét.

EURÓPA-LIGA 2019–2020
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
Budapest Honvéd (magyar)–Zalgiris Vilnius (litván)
Debreceni VSC (magyar)–Kukësi (albán)
Mol Fehérvár (magyar)–FK Zeta (montenegrói)
KS Cracovia (lengyel)–FC DAC1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai)

A TOVÁBBI PÁROSÍTÁSOK
Malmö FF (svéd)–Ballymena United (északír) vagy NSÍ (feröeri)
Ordabaszi (kazah)–Torpedo Kutaiszi (grúz)
Maccabi Haifa (izraeli)–NS Mura (Muraszombat, szlovén)
Crusaders FC (északír)–B36 Tórshavn (feröeri)
Levszki Szófia (bolgár)–MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)
Olimpija Ljubljana (szlovén)–RFS Riga (lett)
Dinamo Tbiliszi (grúz)–La Fiorita (San Marinó-i) vagy UE Engordany (andorrai)
Connah’s Quay Nomads (walesi)–Kilmarnock FC (skót)
UE Sant Julia (andorrai) vagy Europa FC (gibraltári)–Legia Warszawa (lengyel)
FC Inter Turku (finn)–Bröndby IF (dán)
Akademija Pandev (északmacedón)–Zrinjski Mostar (boszniai)
NK Siroki Brijeg (bosnyák)–Kajrat Almati (kazah)
FK Vityebszk (FK Vicebszk, fehérorosz)–KuPS Kuopio (finn)
CSZKA Szófia (bolgár)–OFK Titograd (montenegrói)
Csukaricski (szerb)–Bananc (örmény)
Molde FK (norvég)–KR (izlandi)
Neftci PFK (azeri)–Speranta Nisporeni (moldovai)
Alaskert (örmény)–FK Makedonija Szkopje (északmacedón)
Breidablik (izlandi)–FC Vaduz (liechtensteini)
Gzira United (máltai)–Hajduk Split (horvát)
Jeunesse Esch (luxemburgi)–Tobol Kosztanaj (kazah)
FC Prishtina (koszovói) vagy St. Joseph’s (gibraltári)–Rangers FC (skót)
Radnik Bijeljina (boszniai)–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)
Zalgiris Kaunas (litván)–Apollon Limassol (ciprusi)
Brann (norvég)–Shamrock Rovers (ír)
Radnicski Nis (szerb)–FC Flora (észt)
FCSB (román)–Milsami Orhei (moldovai)
Cork City (ír)–Progres Niederkorn (luxemburgi) vagy Cardiff MU (walesi)
Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)–Hibernians (máltai)
CS Fola Esch (luxemburgi)–Csihura Szacshere (grúz)
FK Ventspils (lett)–KF Teuta (albán)
Stjarnan (izlandi)–Levadia Tallinn (észt)
NK Domzale (szlovén)–Balzan (máltai)
FK Riteriai (litván)–KÍ (feröeri) vagy Tre Fiori (San Marinó-i)
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–JK Narva Trans (észt)
Dinamo Minszk (Dinama Minszk, fehérorosz)–FK Liepaja (lett)
Sabail FK (azeri)–Universitatea Craiova 1948 (román)
IFK Norrköping (svéd)–St. Patrick’s (ír)
Pjunik Jereván (örmény)–Shkupi (északmacedón)
Aberdeen (skót)–RoPS Rovaniemi (finn)
AEK Larnaca (ciprusi)–Petrocub Hincesti (moldovai)
Barry Town United (walesi) vagy Cliftonville (északír)–Haugesund (norvég)
KF Laci (albán)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
Az első mérkőzéseket július 11-én, a visszavágókat egy héttel később rendezik meg.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Article Categories:
nemzetisport
banner

Leave a Comment